Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Містична піца

Дейзі, найкрасивіша й найефектніша дівчина з трійці подружок, знайомиться з вельми успішним і заможним студентом-юристом, якого вразила струнка фігурка і доглянута зовнішність провінціалки. Звичайно, адже Дейзі більшу частину часу присвячує саме догляду за собою, адже знає, що колись трапиться шанс "захомутати" прекрасного багатія, і найпершим, на що хлопець зверне увагу, буде чарівна зовнішність.
У Кет, щоправда, життя склалося не так вдало, адже вона покохала Тіма - одруженого сім'янина, який ніколи не покине сім'ю. А Джоджо, взагалі, знепритомніла просто біля весільного вівтаря у найвідповідальніший момент... ©Kino4ua Містична піца 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?