Kino4ua.com
HD 720p
R

Абсолютне зло

Рік:
Ор. назва:
Prime Evil
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Роберта Файндлей
Тривалість:
01:27:04
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Людина на ім'я Томас є одним із головних очільників, який стоїть головуючим однієї із сект сатаністів, людей які вірять в усіляку нечисть і самого сатану, ця секта є однією із найстародавніших сект, яка бере свої витоки, аж з самого 14-го століття. Самі ж люди із секти переконані в тому що вбивства які вони чинять є правильними і ритуальними, вбиваючи свої власні сім'ї, і це вбивство їм подарує вічне життя. Але ж все таки минають роки і часи, та й щоб когось принести в жертву стає дедалі все менше і менше. Навіть поліція ніяк не може закрити справи про багатьох зниклих людей. ©Kino4ua Абсолютне зло 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?