Kino4ua.com
HD 720p
R

Останній ритуал

Рік:
Ор. назва:
Last Rites
Країна:
США, Мексика
Режисер:
Доналд П. Беллісаріо
Тривалість:
01:43:12
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AMC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Отець Майкл - Нью-Йоркський священик, який має тісні зв'язки зі світом злочинного синдикату, оскільки його батько ватажок мафії. Брат священика, злодій у законі, бос злочинного угруповання, гине під час заняття коханням зі своєю коханкою Анджелою.

Переслідувана найманцями, Анджела приходить до священика по допомогу. Пейс ховає Анджелу у своїй церкві на якийсь час, але незабаром обидва змушені пуститися в перегони.

Священик дізнається, що вбивці, надіслані за ними, виконують накази його сестри, Зіни, вдови вбитого боса мафії. Вранці, днем пізніше, Пейс виявляє, що Анджела зникла. ©Kino4ua Останній ритуал 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?