Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Яблучне зерня

Рік:
Ор. назва:
Appleseed
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кадзуйоші Катаяма
Тривалість:
01:07:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Amanogawa
Це не прості клони, а вдосконалені люди з добірними генами та контрольованими емоціями. Біороїди становлять 80% населення Олімпусу і завдяки високому інтелекту контролюють більшість ключових постів у місті. Це зростає невдоволення людей, з'являються підпільні групи фанатиків-терористів, готових віддати життя заради ідеалів свободи людства. Професійні содати Дюнан Натс і її напарник Баріаріус, що свого часу воювали на фронтах навколишнього Олімпус кривавого хаосу, були привезені в місто за проектом відбору людського матеріалу і стали відмінними офіцерами поліції, вірою і правдою служачи в елітному спецзагоні ESWAT, ворогами режиму. З одного боку, вони вдячні системі за порятунок з анархії, цінують міцний мир і добробут міста. Але з іншого боку – відчувають зарозумілість та недовірливість начальників-біороїдів, десь у душі погоджуючись із підпільниками, що Олімпус – золота клітка. Коли один із їхніх товаришів по ESWAT переходить на бік опозиції, і над Олімпусом нависає смертельна небезпека, Дюнан і Баріаріус повинні вирішити, з ким вони - з цинічно-розрахунковою владою біороїдів або з терористами, готовими покласти всіх і заради світлих ідеалів... ©Kino4ua Яблучне зерня 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?