Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Улюбленець долі

Рік:
Ор. назва:
Itinerary of a Spoiled Child / Itinéraire d'un enfant gâté
Країна:
Франція, Західна Німеччина
Режисер:
Клод Лелюш
Тривалість:
02:06:23
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Перший
Переклад:
Російською - Оригінал
Сам Ліон (Жан-Поль Бельмондо), покинутий у дитинстві злиденною матір'ю, виріс у цирковій трупі. Дорослішаючи, змінив на арені цирку безліч амплуа - виступав килимовим, акробатом-еквілібрістом, наїзником-жонглером, повітряним гімнастом, поки не розбився при падінні з трапеції. Після важкої травми Сам був змушений залишити манеж. Він залишився в цирку прибиральником, почав вигадувати різні пристосування для прискорення і полегшення своєї праці, потім - продавати і впроваджувати свої ідеї і розкрив у собі талант бізнесмена.

Минули роки. Самуель Ліон став найбільшим підприємцем; заснована ним фірма "Вікторія" з виробництва засобів для чищення та техніки для прибирання сміття, названа на честь доньки, вийшла на світовий рівень. Але тепер блискуче налагоджений бізнес працює майже сам собою і вже не потребує пильної, щомиті уваги. Дорослі діти Сама стали самостійними і більше не потребують батьківської опіки. Перша дружина, мати його сина Жана-Філіпа, загинула в автомобільній катастрофі в Сінгапурі; з другою дружиною, матір'ю доньки Вікторії, він мирно і навіть весело розлучився, зберігши чудові стосунки. І життя чомусь перестало радувати Сама Ліона. Авантюрист за натурою, він не зміг змиритися з розміреним, передбачуваним і прісним існуванням і поволі став замислюватися про зміни. Це бажання стало ще сильнішим після того, як син, який здобув блискучу економічну освіту і працює менеджером на батьківському підприємстві, одного разу прямо заявив, що саме присутність Сама сковує його, заважаючи проявити свої ділові та організаторські здібності. ©Kino4ua Улюбленець долі 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?