Kino4ua.com
480p
R

Бездоганна

Уолтер Кунц — колишній поліцейський, любитель жінок та затятий гомофоб. Він досі всіх їх просто ненавидить, вважаючи покидьками суспільства, але через брак коштів він не може переселитися в інше місце. Дуже часто Уолтер лається зі співатим трансвеститом Расті, який періодично співає перед своїм виступом у шоу. Якось у Кунца трапляється інсульт, після чого частина його тіла залишається паралізованою. Саме в цей момент до нього на допомогу приходить Расті, який не лише навчає його співу, а й допомагає знову набути сенсу життя. ©Kino4ua Бездоганна 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?