Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Супер Бріс

Рік:
Ор. назва:
Brice 3
Країна:
Франція
Режисер:
Джеймс Ют
Тривалість:
01:33:07
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Продовження божевільних пригод білявого глухого серфенгіста на ім'я Бріс, який живе за рахунок грошей свого багатого татуся.
Все починається на сонячному узбережжі Франції, де, як і раніше, намагається зловити свою хвилю тупий Бріс, який вважає себе великим серфером. 
Але незабаром безтурботному існуванню нашого героя приходить кінець, коли він знаходить у воді пляшку з посланням від його старого друга, який просить Бріса про допомогу, закликаючи кинути все і якнайшвидше приїхати до нього.
Через деякий час обділений розумом серфер, після ряду курйозних подій, що відбулися з ним під час неблизького шляху, опиняється в дивовижних краях, де він і зустрічає свого давнього приятеля, який вже добряче заріс. ©Kino4ua Супер Бріс 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?