Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Форсаж. Китайський дрифт

Рік:
Ор. назва:
Nezha
Країна:
Тайвань
Режисер:
Джем Чен
Тривалість:
01:44:46
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15K3
Спортивна драма Нечжа знята тайванським режисером Джемом Ченем. Вона стала одним із найпомітніших фільмів Гонконгу на спортивну тему останнім часом. У стрічці розповідається про відродження команди автогонщиків. Її слава пішла разом із загибеллю лідера. Другий рік поспіль позбавлена голови команда автогонщиків Леви поступається своєю лідерською посадою команді Вовки. Разом із лідируючою позицією пропадають і спонсори. Боротьбу продовжать гонщик Лі Йі Фей, його новий партнер та перша жінка у світі автоперегонів, яка вирішила кинути виклик чоловікам Лу Лі. Спочатку трійця постійно конкурує і один з одним не ладнає. Це лише ускладнює становище команди. Ситуацію вирішує виправити, Ах Шен, який став новим головою команди. При цьому Ах Шен ризикує зробити ставку на гоночного автомобіля геймера ДуДай Ке, який ніколи раніше не сидів за кермом. Геймер вирішується вплутатися в битву за лідерство, плануючи підкорити Лу Лі. Команді до старту важливо вирішити всі суперечки та розбіжності. ©Kino4ua Форсаж. Китайський дрифт 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?