Kino4ua.com
HD 720p
R

Зіткнення

Рік:
Ор. назва:
Trading Paint
Країна:
Іспанія, США
Режисер:
Каржан Кадер
Тривалість:
01:27:15
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Сем Монро місцева легенда автомобільних перегонів. Але, незважаючи на те, що він талановитий і сильний автогонщик справи, у нього йдуть не надто добре. Його син Кем Монро, пішов стопами батька і разом, вони свого часу, здобували одну перемогу за іншою. Але нестача фінансування зіграла погану службу злагодженому дуету батька з сином. Автомобіль Кема не надто швидко мчить трасою, оскільки двигун був не прокачаний як слід. І одного разу це все-таки сталося - Кем не зміг виграти гонку. Напруга, що наростала між батьком і сином, після цієї гонки досягла апогею. Між ними «ніби чорна кішка пробігла». Переможний дует дав тріщину і цим, не преминув скористатися Лінськи, який запропонував молодому та амбітному Кему приєднатися до його команди та дати новенький автомобіль, оснащений за останнім словом техніки.

Хлопець не довго роздумував над такою привабливою пропозицією. Він залишив батька і пішов у команду Лінські і все для того, щоб довести всім — собі та батькові, в тому числі — що він талановитіший професіонал і може виграти будь-яку гонку. Сем Монро розлютився від такого рішення сина і перш ніж звільнити його, попередив, що Лінскі, «та ще змія», яка може в будь-який, найбільш невідповідний момент дуже боляче «вжалити». Але син не прислухався до попередження батька. Адже перед ним, як він вважав, відкриваються нові обрії. Батько тяжко переживав зраду сина, і навіть майже пішов у запій. Але вирішив взяти себе в руки і довести синові, що він не здувся і може відновити статус чемпіона. Сем Монро зміг це зробити. Він виграв поспіль кілька перегонів.

Однак Лінскі, відчув загрозу з боку Сема і запропонував Кему перервати переможну серію батька, врізавшись у його автомобіль під час гонки. Але син, незважаючи на відкриту ворожнечу із батьком, не зміг цього зробити. Натомість це зробив інший гонщик із команди Лінські і так вийшло, що ця гонка завершилася трагедією для Кема. ©Kino4ua Зіткнення 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?