Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Темпл Грандін

Рік:
Ор. назва:
Temple Grandin
Країна:
США
Режисер:
Мік Джексон
Тривалість:
01:48:33
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету художнього фільму «Темпл Грандін» — історія життя всесвітньо відомої жінки з аутизмом, американської вченої, письменниці та професора тваринництва Темпл Грандін, яка зробила значний внесок у розвиток сільськогосподарської промисловості. З ранніх років Темпл відрізнялася від інших людей своїм баченням світу та своїми унікальними здібностями. Ставши одним із провідних учених у галузі сільськогосподарської промисловості, Темпл почала виступати за гуманне поводження з худобою, особливо під час забою. Вона досягла великих висот, але її життя ніколи не було легким. ©Kino4ua Темпл Грандін 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?