Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Один: Сезон сяйва (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
One: Kagayaku Kisetsu e
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кагеяма Сігенорі
Тривалість:
1 серія: 27:00 (цілком серій: 4)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Studio Sengoku
До зими 1998 року я вважав себе звичайним школярем, доки не з'ясував, що всередині мене існує інша реальність. Вона накрила мене, як узимку сніг огортає землю. Я не помічав, що завжди залишалося незмінним. Я не помічав, що моя суджена набагато ближче, ніж мені здається. З цим світом мене міцно пов'язували спогади про минулі дні, не дозволяючи зникнути назавжди. Тепер я шукаю ту, що стане найвизначнішою людиною в моєму житті. Час іде, і, нарешті, цього сезону з'являються перші промені сонця. Цікаво, де я опинюся? Хто буде поряд зі мною? ©Kino4ua Один: Сезон сяйва (1 Сезон) 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?