Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Вельзепуз (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Beelzebub
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такамото Нобухіро
Тривалість:
1 серія: 24 хв. (цілком серій: 06 з XXX)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | VRdub
Історія розповідає про Тацумі Огу, учня Ішіями, школи для неповнолітніх правопорушників, прозваного за величезну силу «Огром середньої школи». Одного прекрасного дня, відпочиваючи на березі річки після чергового розбирання, Тацумі помічає труп чоловіка, що пливе по воді. Коли він дістає його, труп розпадається на частини, а всередині виявляється дитина. Це Кайзер де Імперана Вельзевул IV, син Короля демонів. Відтепер Тацумі обраний «земним» батьком для дитини, і тепер йому належить ростити Вельзевула разом із демоном-служницею Хільдегардою. ©Kino4ua Вельзепуз (1 Сезон) 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?