Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Моя академія героїв: Місія світових героїв

Рік:
Ор. назва:
Boku no Hero Academia: World Heroes Mission
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Наґасакі Кенджі
Тривалість:
01:40:25
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал
Першокурсники й раніше мали справу із поганими хлопцями. Останнім часом вони активізувалися та вперше зіткнулися з недосвідченими героями. Хлопцям вдалося витримати серйозну боротьбу та успішно пройти перший рік тренувань. Канікули почалися, але керівництво Юея заборонило студентам залишати місто. Це пов'язано як із турботою про їхню безпеку, так і з гострою необхідністю організувати тренувальний табір. Поки хлопці чекають на початок тренувань за містом, вони вирішують провести якийсь час у шкільному басейні, бо не можуть вибратися назовні. Але молоді герої що неспроможні жити без конкуренції. Деякий час вони плавають, використовуючи чудасії. Час поїхати в табір у гори. Але студенти не знають, що їм буде складно, і перші тести розпочнуться за годину після початку поїздки. Професори розуміють, що Ліга лиходіїв незабаром знову спробує перемогти героїв. Школярі знову можуть опинитися у небезпеці. Тому їм доводиться використовувати свої чудасії, щоб отримати тимчасову ліцензію. Тоді вони матимуть право боротися щосили. ©Kino4ua Моя академія героїв: Місія світових героїв 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?