Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кохання під домашнім арештом

Рік:
Ор. назва:
Love Under House Arrest
Країна:
Італія
Режисер:
Емільяно Корапі
Тривалість:
01:30:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Ренато - милий, але зовсім не впевнений у собі чоловік. Він працює страховим агентом і не поспішає щось міняти у своєму житті. Герой завжди був надто сором'язливий і боявся наблизитися до жінок, тож і є самотнім. Однак він, як завжди, відчуває скутість і нерішучість, тому не може заговорити з нею. Але невдовзі Ренато дізнається, що дівчина перебуває під домашнім арештом. Він розуміє, що це найкращий шанс у його житті, оскільки в їхньому будинку герой є єдиним чоловіком, а отже, у нього немає суперників. Чи зможе він підкорити серце дівчини, і з якими труднощами йому доведеться зіткнутися? ©Kino4ua Кохання під домашнім арештом 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?