Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Форма голосу

Рік:
Ор. назва:
Koe no Katachi / A Silent Voice
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ямада Наоко
Тривалість:
02:10:13
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka, Багатоголосий закадровий | Качур
Переклад:
Російською - Оригінал
На початку перегляду мультиплікаційного фільму ми дізнаємося про те, що світ дітей відрізняється особливою жорстокістю. А все через те, що його мешканці ще можуть самостійно визначити, що робити можна, а які дії здатні принести оточуючим страшні страждання. Вони ще не навчилися приховувати свої думки і не відрізняються терпимістю. Підлітки особливо прямолінійні та рідко замислюються про наслідки сказаних слів. Але рано чи пізно всі виростають, а разом із досвідом приходить і розуміння помилок минулого. Саме з цим доведеться зіткнутися Сеї Ісіді, шкільному хулігану, який більшу частину свого життя знущався з тих, хто має проблеми зі здоров'ям. Ставши дорослішим, він почав відчувати провину за свої вчинки. Але особливо трагічним та сумним йому здається глухота однокласниці Секо. У молодшій школі їй неабияк діставалося від нього. Сеї навіть страшно уявити, скільки страждань він приніс їй. І тепер, коли його тягне почуття співчуття і провини, він збирається виправити. Але чи можна викупити вину через багато років? ©Kino4ua Форма голосу 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?