Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мій домашній герой (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
My Home Hero
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такасі Камеї
Тривалість:
00:24:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Робота Голосом
Головний герой завжди був хорошим сім'янином, для рідних він намагався робити багато, захист та турбота своїх домочадців вважалося його найважливішою справою. Він думав тільки про сім'ю і більше ні про що, весь свій час присвячував їм, і якщо раптом комусь доводилося їх образити, то він відразу заступався і міг піти навіть на дуже необачні вчинки. Одного разу йому довелося зіткнутися з неймовірно складним і небезпечним вчинком у своєму житті, він був занадто засмучений подією, що відбулася, і вирішив будь-якими способами помститися за досконалу протиправну подію, спрямовану проти його коханої дитини.

Старша дочка вже жила самостійно, вона була того віку, коли дівчата самі починають будувати своє особисте життя. Тецуо Тосу, відпускає свій скарб у вільне плавання, мріючи, що все в неї вийде і вона стане щасливим життям. Одного разу дочка приходить до них додому вся у сльозах, її обличчя було вкрите саднами та синцями, що вказувало на серйозні ушкодження. Батько побачивши весь цей жах, приходить у справжню лють, він негайно кидається на пошуки кривдника, і намагається помститися за побиту дитину. Ось тільки не розрахувавши свої сили він вбиває підозрюваного, зануривши руки в кров убитого і вмить перетворившись на безжального злочинця. ©Kino4ua Мій домашній герой (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.2
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?