Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Бетвумен (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Batwoman
Країна:
США
Режисер:
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Три роки Готем живе без нагляду свого головного захисника — без жодних причин із міста втік Бетмен. Злочинці розбушувалися, тому мер після трирічної паузи все ж таки передає нагляд над містом охоронної організації «Ворони». На урочистому вечорі на честь зносу бет-сигналу з'являється ексцентрична лиходійка Аліса і краде одну із співробітниць організації на ім'я Софі. Це змушує повернутися до міста Кейт Кейн, яка за вдалим збігом є колишньою дівчиною Софі, дочкою начальника «Воронів» та двоюрідною сестрою Брюса Уейна. ©Kino4ua Бетвумен (1 - 3 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.6
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?