Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Розмови з убивцею: Записи Джеффрі Дамера (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes
Країна:
США
Режисер:
Джо Берлінджер
Тривалість:
1 серія: 58 хв. (цілком серій: 3)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Джеффрі Дамер зовні цілком симпатична, статна і вихована людина. Однак насправді це один із найжорстокіших маніяків, який у період з 1978 по 1991 роки скоїв багато вбивств. Крім цього він займався згвалтуванням, некрофілією і людожерством. Ніхто навіть уявити не міг, що ця людина могла творити такі страшні речі. Цей документальний міні-серіал докладно розповість про це у серії відвертих інтерв'ю, які дозволяють поглянути на спотворений світ у його голові. ©Kino4ua Розмови з убивцею: Записи Джеффрі Дамера (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?