Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Бекет

Рік:
Ор. назва:
Becket
Країна:
Великобританія, США
Режисер:
Пітер Гленвілл
Тривалість:
02:28:20
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Сюжет повертає глядача на 20 років тому, 1154 року, коли Генріх Плантагенет вступає на англійський престол. Генріх, владолюбний і палкий, з однаковою пристрастю вдається до розваг і державних справ. Його нагрудником і помічником у всьому стає Томас Бекет. Скромне походження він компенсує розумом, винахідливістю та відданістю. За це Генріх спочатку зводить його у дворянство, потім дає звання лицаря, а в результаті призначає його канцлером Англії та зберігачем національної печатки… Це піднесення викликає ревнощі у придворних-норманів. Але хитрий і свавільний король справедливо вважає, що саксонець Бекет буде повністю відданий лише його інтересам. Вражений високою честю, Томас клянеться у вічній вірності королю.

Перше випробування для Бекета - підтримка короля у боротьбі право обкладати податками землі церкви. Архієпископ Кентерберійський та інші церковні ієрархи люто пручаються цьому рішенню, але Генріх планує війну з французьким королем, і йому потрібно платити швейцарським найманцям, тому він має намір домогтися свого. Бекет допомагає своєму пану, хоча відчуває повагу до стійкості архієпископа.

Потім Бекет знову доводить свою відданість Генріху, відмовившись від жінки, яку любить - саксонки Гвендолін, яку король заради забави хоче зробити своєю черговою наложницею. Однак Гвендолін віддає перевагу смерті ласкам Генріха. Бекет намагається заглушити біль. Тим більше, що після смерті Гвендолін у нього нікого не залишається, окрім короля: його ненавидить норманська аристократія, а саксонці вважають зрадником. ©Kino4ua Бекет 1964 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?