Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Аномалія (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Anomalia
Країна:
Швейцарія
Режисер:
П'єр Моннард
Тривалість:
1 серія: ~ 40 хв. (цілком серій: 8)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15K3
Переклад:
Російською - Оригінал
Події фільму починають розвиватися у той момент, коли Девід розуміє, що відчуває дивну присутність. Він не розуміє, що відбувається і сподівається, що рано чи пізно це почуття пройде. Однак згодом ситуація стає лише гіршою. Щомиті він відчуває на собі погляд чогось злого та агресивного. Девід знає, що з живих людей за ним ніхто не стежить, тому він щиро вірить, що це надприродна сила зла. Девід звертається за допомогою до психоаналітика, проте той відразу ж записує в його справі важку форму шизофренії.

Девід знає, що не психопат, а присутність реально. Ніхто йому не вірить, тому він починає божеволіти. Через деякий час поліцейські виявляють його мертве тіло. Слідство свідчить, що смерть була насильницькою. Щоб зрозуміти, що ж насправді сталося того трагічного дня, досвідчений детектив Майя Кенсінгтон поєднується з психотерапевтом убитого. Разом їм належить знайти розгадку загадкової смерті Девіда.ф ©Kino4ua Аномалія (1 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?