Kino4ua.com
480p
PG

Сейлор Мун (1 - 5 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Sailor Moon Sailor Stars / Bishoujo Senshi Sailor Moon: Sailor Stars
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Іґараші Такуя
Тривалість:
1 серія: 23:52 (цілком серій: 34 із 34)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Головні герої і подумати не могли, що їхній давній ворог Нехилення знову візьметься за старе. З Мамор починаються окремі країни, він на погляди змінюється. У той же час, невідома сила не дає Чібіусі повернутися свого часу. Усагу не відразу розуміє, хто впливає на її друзів. За допомогою вірних Сейлор Нептуна, Плутона та Урана, білявої воїнці не лише перемогти Нехілом, а й повернути її до світла.

Як тільки небезпека минула подруги роз'їхалися, залишивши Усаги на самоті. Довго нудьгувати не довелося. Лиходійка Галактика за спостереженнями трьох сейлор-воїнів, які під виглядом красенів хлопців – зірок шоу-бізнесу. Сейлор Мун як вступає у бій із найсильнішим з ворогів, а й розгадує таємницю змісту Мамора. ©Kino4ua Сейлор Мун (1 - 5 Сезон) 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.5
5 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?