Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Жити

Рік:
Ор. назва:
Living
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Олівер Германус
Тривалість:
01:42:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Пан Вільямс наближається до відставки. Все своє життя він пропрацював державним службовцем у Раді графства Лондона (LCC), сортуючи та опрацьовуючи документи в нескінченному циклі бюрократії. Містер Вільямс — мовчазний джентльмен, вірний своєму костюму та казанку, що має бездоганну зовнішність. Правила та процедури суворо дотримуються, кожен його колег має своє завдання, і зміни неприпустимі.

Під час візиту до лікаря герой фільму одержує жахливу новину: йому поставили діагноз «рак». Вилікувати цю стадію неможливо, а йому залишилося лише кілька місяців. Реакція Вільямса на цю новину разюча і несподівана: він не йде цього дня на роботу, а вирушає на узбережжя. У закусочній він зустрічає невідомого чоловіка, і саме йому вперше повідомляє несамовиту новину. Ця людина радить йому «пожити трохи для собе». У житті Вільямса немає нічого значущого, крім його нудної роботи, і ми дуже гостро знайомимося з його переродженням.

Герой фільму «Жити» шукає уваги молодої колеги, наповненої радістю, але мають платонічні стосунки — з невинним кокетством — хоча вони його захоплюють. Молодий державний службовець Пітер Вейклінг лише почав працювати і відчуває емоційний біль свого боса. Пітер розуміє, що може закінчити так само, і обіцяє собі, що наповнить своє життя по-іншому. ©Kino4ua Жити 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?