Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Нульовий Едем (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Edens Zero
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ішіхіра Шінджі
Тривалість:
24 хв. 29 сек. / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Кайзоку
Переклад:
Російською - Оригінал
Події серіалу розгортаються навколо хлопчика на ім'я Шики, який живе на Гранбеллі. Гранбелл - це планета, заселена роботами, де кожен із них виконує відведену йому роль. Від того самотня душа єдиного живого мешканця роботизованої планети сповнена бажанням знайти собі багато добрих друзів.

Якось на батьківщину Шики прибуває дівчина Ребекка разом зі своїм вихованцем, котом Хеппі, щоб записати відео для свого каналу. Після привітного прийому від місцевих жителів вона зустрічає Шики, який одразу простягає їй руку дружби. Це знаменує початок запаморочливих подій та пригод, учасниками яких стане ця парочка. ©Kino4ua Нульовий Едем (1, 2 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?