Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Читерські скіли в ісекаї зробили мене імбою в реалі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in the Real World, Too
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ітаґакі Шін
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 01 з ХХ)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Amanogawa, Studio Sengoku
Юї мешкав не дуже солодким життям. Ще під час дитячого віку хлопця продовжували діставати учні його класу. Сімейство вважало, що ця дитина перешкода всьому суспільству. Після деякого часу хлопець зовсім не хотів ходити до школи. Він вважав, що це для нього справжнє пекло. Протягом кожного дня він був оточений знущаннями, образами, тумаками. Шкільні будні неодмінно наповнювалися цими процесами. Хлопець мав вірного дідуся, якого звали Юї. Він завжди казав йому, щоб хлопець не здавався. Літній чоловік радив долати труднощі завжди з усмішкою. Дідусь продовжував дуже любити свого онука.

Потім настав момент, коли настала смерть коханого дідуся. Тепер хлопця оточувала сувора дійсність. Йому доводилося боротися зовсім одному. Коли дідуся не стало, головний персонаж вирішив жити певний період часу всередині будинку, де був дідусь. Несподівано він помітив наявність одних незрозумілих дверей. Йому здалося, що вона вела до комори. Але потім він опинився в іншому світі, який наповнювала магія. Тут були монстри, безкінечні артефакти. Коли сталася ця подія, життя пацана дуже змінилося в протилежний бік. ©Kino4ua Читерські скіли в ісекаї зробили мене імбою в реалі (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?