Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Алель Кідзуне (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kizuna no Allele
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кенітіро Комая
Тривалість:
1 серія: 24:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіото
Історія обертається навколо Мірак, молодої дівчини, яка прагне стати відомим віртуальним художником. Її пристрасть до мистецтва є рушійною силою її життя і вона постійно шукає нові способи творчого самовираження. Мірак — неймовірно рішуча людина, яка не зупиниться ні перед чим для досягнення своєї мети. Її взірцем для наслідування є талановитий і харизматичний Кідзуна Алеле, з яким пов'язує її нерозривний зв'язок. У двох дівчат є особливий зв'язок, очевидний у їхніх відданих поглядах одна на одну. Мірак - товариська людина з відмінними соціальними навичками, позбавлена сором'язливості чи заборон. Її кінцева мета - нести надію та радість іншим, допомагаючи їм здобути щастя та задоволення, приймаючи їх внутрішні бажання. Музика відіграє важливу роль у оповіданні, дозволяючи героям випробувати широкий спектр емоцій, від духовного екстазу до несамовитої агонії, коли вони вирушають у подорож, щоб об'єднати людей і виростити почуття колективної радості. Кідзуна бере на себе роль наставника Мірака, пропонуючи непохитну підтримку та керівництво її вірному та ідеальному другу. ©Kino4ua Алель Кідзуне (1, 2 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?