Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Легенди завтрашнього дня

Ріп Хантер капітан, який керує часом. Стаж у нього за довгі роки перебування у цій справі справді дуже великий. Він намагається вмовити своє начальство, яке зобов'язане всіляко захищати час, зробити так, щоб майбутнє було виправлене. Суть у тому, що воно має бути жахливим.

А самому Ріпу дуже хочеться це виправити, через що тому і доводиться вмовляти своїх керівників. Вся суть у тому, що в майбутньому, що наближається з кожною миттю, з'явиться якийсь Вандал Севідж. Так ось, персонаж цей дуже непростий, оскільки це лютий диктатор, який при цьому має в своєму розпорядженні безсмертя. Схоже, він має всі шанси розправитися над безліччю людей і стати при цьому першим підкорювачем Землі. Інакше кажучи, справи у планети дуже погані.

Сподіватися Харперу залишається виключно на команду сміливих героїв, які готові надати йому допомогу у зупинці цього зловмисника. Для того, щоб запобігти біді, героєві доводиться взяти корабель часу та повернутися у 2016 рік. Там він має намір зібрати вісімку найбільш відповідних йому людей, які здатні врятувати планету від загибелі... Але чи вдасться йому сформувати команду і досягти поставленої мети? ©Kino4ua Легенди завтрашнього дня 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?