Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Хелсінг OVA (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hellsing Ultimate
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Толізін Джаффе, Томоказу Токоро, Хідекі Тонокацу
Тривалість:
45хв. / 1еп.
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | QTV, Багатоголосий закадровий | Clan Kaizoku, Didko Studio
Переклад:
Російською - Оригінал
Події розгортаються навколо таємної організації під назвою «Хеллсінг», що існує на землях Британської імперії вже понад століття. Вона була створена англійською церквою з метою захисту Британії від нежиті та різноманітних потойбічних сил. Під її керівництвом бореться армія професійних бійців, проте головна зброя графині, з якою не зрівнятися, мабуть, не один воїн у світі – це вампір Алукарда. Протягом довгого часу цей видатний вампір перебував у ув'язненні в підвалах родового маєтку Хеллсінгів, але одного разу він урятував від вірної смерті ще тоді зовсім юну Інтегру. Успадкувавши посаду голови організації, вона випустила Алукарда і стала його господинею. Алукарда разом з іншими солдатами «Хеллсінг», а так само своєю новою ученицею Вікторією Серас, протистоятиме не тільки величезній армії нечисті, а й іншим організаціям. ©Kino4ua Хелсінг OVA (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.2
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?