Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Глибинна зірка шість

Рік:
Ор. назва:
DeepStar Six
Країна:
США
Режисер:
Шон С. Каннінгем
Тривалість:
01:39:33
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Рішення розмістити на дні океану секретну лабораторію у фільмі "Глибоководна зірка шість" було не найкращим. Вчені не уявляли, що є далеко не єдиними, хто бажає стати повноправним господарем незвіданої території. Своїми необдуманими діями вони пробудили стародавнє створіння, яке жадає повного знищення непроханих гостей. Таємне життя океану завжди приваблювало доктора. Вивчати його в природних умовах було б неймовірною удачею. Для досягнення цієї мети він намагався знайти фінансування, але незмінно чув відмову. Одного разу йому і його команді невимовно пощастило, хоч це і важко назвати удачею. Дати грошей на будівництво підводної колонії погодилися військові, але при цьому висунули умови. На станції розмістять деяке озброєння, що не несе загрози для виконання плану. Природно, командир екіпажу погоджується. Роботи підходять до завершального етапу. Терміни підтискають. Усі втомилися і нервують. Проблеми доставляють печери, що заважають остаточному монтажу. Було прийнято рішення позбутися їх. Вибух не завдасть особливої шкоди екології, хоча вчені й були проти. З цього моменту ситуація виходить з-під контролю. На станції починають відбуватися вбивства людей. Вони викликали на себе гнів чудовиська. ©Kino4ua Глибинна зірка шість 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?