Kino4ua.com
480p
R

Таємний шанувальник

Рік:
Ор. назва:
Secret Admirer
Країна:
США
Режисер:
Девід Грінуолт
Тривалість:
Тривалість: 01:37:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал
Майкл Раян в останній навчальний день перед літніми канікулами виявляє у своїй шкільній шафці анонімне любовне послання. Майкл одержимий шкільною красунею Деборою і починає уявляти, що цей лист був від неї. Повірити в це йому допомагають і його друзі. Майкл дружить із дівчиною на ім'я Тоні, яка пропонує йому написати Деборі своє анонімне зізнання в коханні. Майкл пише такий лист і просить Тоні передати його Деборі, оскільки дівчата дружать. Тоні ж, яку роздирає цікавість, розкриває конверт. Усередині вона виявляє жахливе зізнання в коханні, списане з вітальних листівок. Дівчина переписує цей лист по-своєму і передає його Деборі, як лист від якогось анонімного шанувальника. Хоча у Дебори є дорослий залицяльник, прочитавши такий красивий і романтичний лист, вона закохується в його автора. Майкл же пише ще один лист, який Тоні також підміняє. Зрештою, вона організовує Майклу і Деборі побачення в парку. Дебору спочатку бентежить, що такі красиві листи написав Майкл, який раніше ніяк себе не проявляв. Проте тепер дівчина починає проявляти інтерес до нього і забуває про свого залицяльника.

Паралельно розвивається історія батьків Майкла і Дебори, які знаходять любовні листи своїх дітей, але сприймають їх неправильно. Батько Майкла починає вважати, що це так мама Дебори фліртує з ним, а тій зі свого боку здається, що це батько Майкла заграє з нею. Попутно мати Майкла і батько Дебори підозрюють свої другі половинки в зраді. ©Kino4ua Таємний шанувальник 1985 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?