Kino4ua.com
480p
R

Сухий білий сезон

Рік:
Ор. назва:
A Dry White Season
Країна:
США
Режисер:
Юзан Палсі
Тривалість:
01:46:45
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Enter Film
Переклад:
Original English Оригінал
Дія фільму розгортається 1976 року, коли сталися зіткнення в Соуето в Південній Африці, під час апартеїду, що тривав з 1948 по 1994 роки. Головний герой Бен дю Туа (Дональд Сазерленд) працює шкільним учителем. Історія починається, коли чорношкірий садівник Гордон, який працює в школі Бена, просить його про допомогу під час розслідування смерті свого сина під час заворушень. Як і багато південноафриканських білих, Бен відмовляється взяти участь у расових протиріччях, що розривали країну на частини, вважаючи, що претензії Гордона проти білого уряду меншини є необґрунтованими. Усе змінюється, коли Бен бачить на власні очі жорстокість його власної раси щодо чорношкірих, особливо коли він бачить труп Гордона в морзі після тортур у стінах таємної поліції. Дружина Гордона, Емілі, також була вбита пізніше і також за підозрілих обставин. ©Kino4ua Сухий білий сезон 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?