Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Машл: Магія та М'язи (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mashle / MASHLE: MAGIC AND MUSCLES
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Танака Томоя
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 01 з ХХ)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Amanogawa, Didko Studio, InariDuB, Amanogawa
Це чарівний світ - світ, де магія використовується як щось само собою зрозуміле. У такому дрімучому лісі чарівного світу є хлопчик, який багато працює сам. Його звуть Маш Бернедед, його секрет у тому, що він не може використовувати магію. Він хотів жити мирним життям зі своїм прийомним батьком Регро, але одного разу його життя раптово стало мішенню. Щоб відбити напад підступних магів, він вирішив вступити до магічної школи "Істона" і постаратися стати вищою "божественно просвітленою людиною". Чи зможуть його добре натреновані м'язи пройти елітних чарівників? Ненормальна магічна фантазія, де добре натренована сила розтрощує всю магію. ©Kino4ua Машл: Магія та М'язи (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?