Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Казкова красуня: Забери мене на Місяць (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
TONIKAWA: Over the Moon for You / Tonikaku Kawaii: Fly Me to the Moon
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ікехата Хіроші
Тривалість:
1 серія: ~24 хв (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Переклад:
Російською - Оригінал
Хлопець на ім'я Наса Юдзакі зазнавав насмішок від своїх однолітків через своє ім'я, і кожен другий запитував: "Чи підеш ти в астронавти?".
Зрештою, у нього це вийшло. Але однієї сніжної ночі, перед днем складання вступних іспитів до найкращої академії країни, він зустрів дівчину, яка зачарувала його своєю красою.
Цукаса Юдзакі - так звуть загадкову дівчину - рятує Насу і в цей же момент він зізнається незнайомці в коханні. Вона погоджується прийняти його почуття, але тільки якщо вони одружаться, а після чого зникає.

Так минає кілька років, Насі вже виповнилося вісімнадцять, і Цукаса з'являється знову... ©Kino4ua Казкова красуня: Забери мене на Місяць (1, 2 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?