Kino4ua.com
HD 720p
CCG

Сайнфелд (1, 2, 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Seinfeld
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Енді Акерман, Том Черонс
Тривалість:
1 серія: 23:00 (цілком серій: 39 з 39)
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Із серії в серію, герої потрапляють у кумедні ситуації. Їхнє особисте життя, стосунки з батьками, ситуація на роботі - все провокує абсолютно несподівані проблеми, на які не можна дивитися без сміху.

Гумор у серіалі - доброзичливий. Сайнфелд жартує як над загальнолюдськими проблемами (самозакоханість, невпевненість у собі, стосунки з близькими людьми), так і над специфічно нью-йоркським повсякденням - переповнене метро, заплутані або небезпечні автостоянки, міжнаціональні стосунки в багатокультурному космополітичному місті. ©Kino4ua Сайнфелд (1, 2, 3 Сезон) 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb8.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?