Kino4ua.com
480p
R

Диявольський поїзд

Рік:
Ор. назва:
Evil Train / Beyond the Door III
Країна:
Італія, Югославія, США
Категорія:
Режисер:
Джефф Квінті
Тривалість:
01:34:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал
Беверлі Подорожній у складі групи американських студентів і професора Андромолека вирушає до Югославії, щоб стати свідками священного язичницького ритуалу, який проводиться лише один раз на століття. Усіх студентів доставляють на човні у віддалене село, селять у старі кімнатки, а потім замикають їх у нових обителях і підпалюють. Волею випадку, нещасним підліткам вдається втекти з охопленого полум'ям будинку, але на цьому їхні моторошні пригоди не закінчуються: один за одним вони починають гинути за дивних обставин... ©Kino4ua Диявольський поїзд 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?