Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Венеріанські війни

Рік:
Ор. назва:
Venus Senki / ヴィナス戦記 / Venus Wars
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ясухіко Йошіказу
Тривалість:
01:43:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AniUA
Майбутнє людства в недалекому майбутньому. Тепер існують два світи, освоєні людьми. Венера зіткнулася з крижаним астероїдом і стала придатною для життя людини. На планеті проведено тераформування, світ Венери підпорядкований інтересам землян. Ось уже для чотирьох поколінь Венера - постійне місце проживання. Але люди привнесли на планету і свої вади. Тож не дивно, що в колонії зріє ворожнеча та агресія.
У центрі сюжету Хіро Сено - байкер, відчайдушний любитель швидкості, який дізнався, що таке атака, вторгнення на рідну територію Афродії ворожих загарбників. Міжусобиці не до вподоби молодій людині, але заради благополучного майбутнього він готовий битися в перших рядах... ©Kino4ua Венеріанські війни 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?