Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Битва за острів скарбів

Рік:
Ор. назва:
Haakon Haakonsen
Країна:
Норвегія, Швеція, США
Режисер:
Нільс Гауп
Тривалість:
01:33:06
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
1850 рік. Чи міг подумати юнга Хаакон Хааконсен, що це рутинне плавання обернеться для нього великою пригодою та справжнім випробуванням на мужність, витривалість та кмітливість? Ще на початку походу юнак почав здогадуватися, що на борту корабля починається щось недобре. Побоювання підтвердилися, коли лейтенант Меррік, який виявився справжнім піратом, підняв заколот і захопив судно. Морська стихія — шторм, що налетів, відносить Хаакона від банди корсарів і викидає його на відокремлений острів. А отже, на героя чекає нова зустріч з піратами! ©Kino4ua Битва за острів скарбів 1990 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?