Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Подорож капітана Фракасса

Рік:
Ор. назва:
The Voyage of Captain Fracassa / Il viaggio di Capitan Fracassa
Країна:
Італія, Франція
Режисер:
Етторе Скола
Тривалість:
02:12:33
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Субтитри
Чудово поставлена і зіграна історія про юного барона з давнього, але збіднілого роду Сегоньяків. Він вирушає до Парижа разом із трупою бродячих артистів театру в пошуках королівських милостей, але закохується в цей найдавніший вид мистецтва і в людей, які обрали собі такий життєвий шлях. Після поранення на дуелі з герцогом, коли юнак заступився за Ізабеллу, барон пише п'єсу про капітана Фракассу, використовуючи матеріал зі своєї власної життєвої історії, і ставить її, ставши вже повноправним членом трупи. ©Kino4ua Подорож капітана Фракасса 1990 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?