Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дитячі ігри 2

Рік:
Ор. назва:
Child's Play 2
Країна:
США
Режисер:
Джон Лафія
Тривалість:
01:24:09
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Подорослівшаши хлопчик Енді пережив непросте дитинство. Йому постійно снилися різні кошмари, де його переслідувала дивна істота на ім'я Чакі, яка довгий час перебувала в тілі ляльки-іграшки. Вона володіла містичними здібностями і постійно вбивала людей. Тепер життя хлопчика змінилося. Його рідна мама опинилася в лікарні для душевно хворих, де тепер її постійно переслідують різноманітні кошмари та видіння. З цієї причини головний герой живе в прийомній сім'ї. Він усіма силами намагається позбутися кошмарів, що переслідують його. Лялька Чакі була знищена, компанія-виробник вчасно зупинила поставки ляльок, оскільки інцидент набув досить широкої популярності. Однак, намагаючись виправдати своє ім'я і довести всім, що ситуація пов'язана не з самою лялькою, творці вирішили відновити її і знову пустити в продаж. Одразу ж після цього Енді з подвоєною силою починають відвідувати старі жахи, і хлопчик розуміє, що Чакі готовий повернутися і домогтися своєї мети. І тепер хлопцеві доведеться придумувати новий план, як перемогти злу сутність. Чакі прагне захопити тіло хлопчика, щоб з новими силами здійснювати свої жахливі вчинки, оскільки тіло ляльки вже давно дратує свого носія. ©Kino4ua Дитячі ігри 2 1990 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?