Kino4ua.com
HD 720p
PG

Троє чоловіків і маленька леді

Рік:
Ор. назва:
Three Men and a Little Lady
Країна:
США
Режисер:
Еміль Ардоліно
Тривалість:
01:43:42
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Після подій попереднього фільму минуло п'ять років. Мері та її мама Сільвія продовжують жити в нью-йоркській квартирі, в компанії трьох друзів холостяків Пітера, Майкла і Джека. Друзі обожнюють дитину. Сільвія і Пітер відчувають почуття одне до одного, але не наважуються зізнатися в них. Сільвія робить акторську кар'єру і знайомиться з відомим режисером Едвардом Гаргрейвом. Стурбована своїм невлаштованим особистим життям, тим, що Пітер не проявляє ініціативу, вона, дещо поспіхом, приймає пропозицію про шлюб з боку Едварда.

Молодим доведеться переїхати до Англії. Мері дуже переживає, але змушена слідувати за своєю матір'ю, яка теж не надто щаслива. Друзі спочатку радіють, що можуть повернутися до розбитного холостяцького життя, але швидко розуміють, як сильно їм не вистачає Сільвії та Мері. Пітер і Майкл вилітають в Англію і приїжджають у розкішний старовинний маєток Гаргрейвів, напередодні весілля. Пітер дізнається, що Едвард збирається здати Мері в інтернат, відомий своїми суворими порядками. Едвард не попередив про це Сільвію і хотів поставити її перед фактом, щоб дитина не заважала йому у весільній подорожі. Пітер збирається з духом і вирішує зізнатися Сільвії, що кохає її. За хвилини до початку церемонії, Пітер знаходить докази брехні Едварда і, з небезпечними для життя пригодами, доставляє їх до церкви. Його друзі як можуть затягують початок церемонії і він встигає вчасно. Сільвія, дізнавшись правду, відмовляє Едварду і після погоджується вийти заміж за Пітера. Усе закінчується щасливо. ©Kino4ua Троє чоловіків і маленька леді 1990 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?