Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Столітнє диво (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Yüz Yillik Mucize
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Хілал Сарал
Тривалість:
00:46:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | Ukrainian aile production / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Під час війни в Сакарі смерть наздоганяє Алі Тахіра. Щоправда, з ним починають відбуватися дивні метаморфози: час тепер не владний над головним персонажем. Чоловік буквально не старіє. Щоправда, існувати на цій планеті стає все більш і більш складно. Зі свого боку є й інші люди, які зацікавлені у вивченні особистості Алі. Так, Харіка, яка є адвокатом і захоплюється авторською справою, вирішує написати свій перший роман, в основу якого може лягти життя Алі. Щоправда, до їхнього знайомства станеться ще чимало всього цікавого: жінка зіткнеться з чоловіком на ім'я Кемал, який так само претендуватиме на потрапляння в нову книгу головної героїні. Що ж буде далі в історії кожного з цих персонажів? Чи всі вони зіграють найважливішу роль у долі одне одного? ©Kino4ua Столітнє диво (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?