Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Біле Ікло

Художній фільм Біле ікло заснований на однойменній повісті Джека Лондона і розповідає про міцну, щиру дружбу людини і вовка. Події фільму розгортаються за часів Золотої лихоманки, коли безліч шукачів борознили простори Аляски в надії розбагатіти. Саме в цих північних місцях з'явилося на світ вовченя Біле ікло, якому судилося пройти через багато випробувань. У гонитві за золотом багато шукачів втратили свої людські якості, а зброя дала їм змогу почуватися богами. Одним із здичавілих шукачів було вбито матір Білого ікла, після чого вовченя було змушене виживати самостійно. Попереду вовку належить дізнатися про те, яке складне життя і якими жорстокими бувають люди. Але знайомство з молодим, добрим хлопчиною Джеком, назавжди змінить життя Білого ікла і подарує йому надзвичайно відданого друга. ©Kino4ua Біле Ікло 1991 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?