Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Можливо, одного дня ми знову зустрінемося (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Iyi Günde Kötü Günde / In Good Times and In Bad
Країна:
Туреччина
Режисер:
Метін Балекоглу, Баріс Ерсетін
Тривалість:
01:24:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | Ukrainian aile production
Переклад:
Російською - Оригінал
Сарп приїжджає з Лондона до Стамбула для того, щоб одружитися зі своєю коханою Мелісою, а також для того, щоб керувати мережею готелів у Стамбулі. Лейла рада тому, що отримає підвищення, а Сарп радий тому, що відкриє нову сторінку у своєму житті. Однак вони ще не знають, як здивуються, коли побачать одне одного... Нова кохана колишнього Лейли - Сарпа Карасу, ніби зійшла з обкладинок глянцевих журналів, вона неймовірно гарна собою! Чи вдасться прекрасній Лейлі впоратися з емоціями, що нахлинули, і показати себе як професіонал, чи емоції візьмуть гору над колишнім коханим? ©Kino4ua Можливо, одного дня ми знову зустрінемося (1 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?