Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мене звуть Фарах (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
My Name is Farah
Країна:
Туреччина
Режисер:
Рекай Карагьоз
Тривалість:
00:50:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | Ukrainian aile production
Переклад:
Російською - Оригінал
Фарах була гідним членом суспільства і приносила користь людям. Жінка вивчилася на лікаря і лікувала пацієнтів, вникаючи в їхні проблеми і тяжіючи рятувати або хоча б полегшувати страждання. Сама вона також потребувала допомоги, але не намагалася просити про це, вважаючи, що повинна і сама справлятися. Фарах самотужки справлялася з вихованням дитини. Їй подобалося бути матір'ю, і вона черпала в батьківстві сили, а їх вона точно потребувала. Дитина дарувала Фарах відчуття потрібності й наповнювала її душу почуттями. Фарах була щаслива у своєму житті. Була вона задоволена й тим, що досягла успіху на професійній ниві. Талант Фарах не підлягав сумнівам. А дрібні проблеми, що виникали, не затьмарювали всієї картини. Відбувається щось таке, через що все колишнє життя Фарах ділиться на "до" і "після". Фарах дізнається про те, що син смертельно хворий. Вона впадає у відчай, адже хоч вона і лікар, але йдеться про найближчу людину. Хлопчика цілком можна врятувати, але тільки за умови дорогого лікування. От тільки потрібної суми грошей Фарах не має. Жінка не збирається здаватися. Вона намагається зрозуміти, звідки знайти кошти і до кого слід звернутися по допомогу. Причому їхати потрібно буде за кордон. Вона залишає рідні місця і разом із дитиною намагається влаштуватися там, де все їй чуже. Фарах змогла впоратися з емоціями. Вона намагається знайти роботу, і така знаходиться, хіба що прибиральницею у мафіозних персон. І ця обставина зіграє ключову роль. ©Kino4ua Мене звуть Фарах (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?