Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фукусіма

Рік:
Ор. назва:
Fukushima 50
Країна:
Японія
Режисер:
Сецуро Вакамацу
Тривалість:
02:00:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Вибух на Чорнобильській АЕС - найбільша техногенна катастрофа в історії. Він став відліковою точкою, після якої за станом на атомних станціях усього світу вівся безперервний контроль. Мета - не допустити повторень. Але в цей розклад втрутилася природа, і сталося це там, де складно було припустити, - у дисциплінованій Японії. У березні 2011 р. землетрус спровокував вибух реактора на Фукусіма-1. У справу вступають ліквідатори.

Фільм Фукусіма - це драматична історія про трагічні події, які мали місце в реальності. Сюжет побудований не тільки навколо самої аварії, а й про те, яка робота проводилася з ліквідації її наслідків. Виявилося, що і японці, які відомі своєю скрупульозністю, не застраховані від помилок - у стрічці всі вони описуються в деталях. Особливість картини в тому, що в ній приділяється увага різним героям, від робітників до високих чиновників. ©Kino4ua Фукусіма 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?