Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Відлуння злочину

Рік:
Ор. назва:
Echoes
Країна:
Аргентина
Режисер:
Крістіан Бернард
Тривалість:
01:24:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15K3
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Це захопливий фільм режисера Крістіана Бернарда, що розповідає історію звичайних людей, які опинилися втягнутими в ланцюжок подій, що призводять до смертельного результату. Події розгортаються в Аргентині, де головні герої стикаються з насильством і корупцією на вулицях Буенос-Айреса. До кожного з персонажів прилипає "відлуння" злочину, що ставить під загрозу їхні життя і долі.Історія заплутана і наповнена переживаннями, змушуючи глядача тримати погляд на екрані до самого кінця. У фільмі поєднуються трагічні моменти і надія на порятунок, а також міститься глибоке послання про те, що в кожному з нас є можливість протистояти злу і зберігати свою людяність. Це захопливе і тонко продумане кіно, яке зможе змусити глядача замислитися над тим, як важливо зберігати людські цінності у світі, де насильство і корупція часто є нормою. ©Kino4ua Відлуння злочину 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?