Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Авантюристки

Рік:
Ор. назва:
Burraco Fatale
Країна:
Італія, Марокко
Режисер:
Джуліана Гамба
Тривалість:
01:25:44
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал
Цей фільм познайомить із дівчатами, чиї характери і спосіб життя кардинально відрізняються. Євгенію можна вважати ідеальною і зразковою домогосподаркою, яка звикла покірно виконувати побажання і накази чоловіка. Ріна страждає на клептоманію і не може утримувати емоції під контролем, а оточуючі вважають її невиправною брехухою. Міранда нещодавно овдовіла, але через відсутність власного житла змушена терпіти нестерпну і токсичну свекруху. Ірма перебуває на межі зриву, оскільки протягом багатьох років терпить численні зради обранця.

Настільки різних жінок об'єднує любов до покеру, а за грою вони забувають про неприємності та негаразди. Їх запрошують узяти участь у турнірі, в якому мають битися найкращі карткові гравці. Дівчатам належить розіграти партію не тільки за столом із зеленим сукном, оскільки участь у змаганнях назавжди змінить їхнє особисте життя. Їм належить подолати внутрішні страхи і комплекси, повіривши у власні сили і можливість кращого майбутнього. Усередині кожної жінки живе авантюристка, яка одного разу може виявитися сильнішою за розумні переконання та самообмеження. ©Kino4ua Авантюристки 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?