Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Невдахи

Рік:
Ор. назва:
Pure Luck
Країна:
США
Режисер:
Надя Тес
Тривалість:
01:35:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Проктор - звичайний бухгалтер, якого можна назвати найбільш невдачливою людиною у світі, оскільки він постійно притягує до себе неприємності. Одного разу корпоративний психолог знаходить застосування його "надздібностям": він радить мільйонерові, у якого десь у Мексиці зникла дочка, відправити на її пошуки Проктора. Річ у тім, що дівчина теж страждає від катастрофічного невезіння, і якщо вона раптом провалилася в якусь яму, то є велика частка ймовірності, що Проктор також провалиться в неї. Завдання супроводжувати Проктора в мандрівці отримує детектив Кампанелла, який опиняється в дуже небезпечній ситуації, оскільки поруч із цією людиною і сірник страшно запалити... ©Kino4ua Невдахи 1991 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?