Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Померти молодим

Рік:
Ор. назва:
Dying Young
Країна:
США
Режисер:
Джоель Шумахер
Тривалість:
01:51:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Гіларі, на своє нещастя, народилася в бідній сім'ї, і живе в бідному кварталі. Все, що їй вдалося, так це закінчити школу, оскільки подальше навчання батьки оплатити не змогли. Вона не бачить більше райдужних перспектив свого майбутнього, та й плюс до всіх негараздів, її хлопець їй зраджує. Дівчині тільки залишається розірвати стосунки з коханим і переїхати до мами.
Влаштування на роботу і посада, гірше не буває, вона доглядальниця по догляду за хворим на лейкемію. Але немає лиха без добра, саме завдяки своїй роботі, Гіларі зустріне кохання. Страшним захворюванням може захворіти хто завгодно і ніхто від цього не застрахований. Ця доля і спіткала Віктора, дуже розумного молодого чоловіка. Він хворий, хворий серйозно, але почуття жалості оточуючих його вбиває. ©Kino4ua Померти молодим 1991 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?