Kino4ua.com
HD 720p
R

Мій особистий штат Айдахо / Мій власний штат Айдахо

Рік:
Ор. назва:
My Own Private Idaho
Країна:
США
Режисер:
Гас Ван Сент
Тривалість:
01:44:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Фільм розповідає історію двох портлендських хастлерів - Майка Вотерса (Рівер Фенікс) і Скотта Фейвора (Кіану Рівз), які вирушили на пошуки матері Майка. Подорож приводить їх спочатку в рідні для Майка місця (Айдахо), далі - в Італію, а після повернення - знову в Портленд.

Персонаж Скотта походить від шекспірівського принца Хела, престолонаслідника з історичної хроніки "Генріх IV". У фільмі він - син портлендського мера, який відкидає світ свого батька і видає свою епатажну поведінку, включно з чоловічою проституцією, за бунт. Майк - гомосексуал, який не має жодних засобів до існування, страждає на нарколепсію і відчуває до свого супутника романтичну прихильність.

Під час перебування в Італії Скотт закохується в місцеву дівчину. Фільм закінчується одруженням Скотта, отриманням спадщини після смерті батька, розривом стосунків із Майком. Про долю Майка глядачеві залишається тільки здогадуватися. Остання сцена фільму повторює першу: Майк падає просто посеред дороги в Айдахо. Здалеку видно, як його нерухоме тіло підбирає невідомий чоловік, який проїжджає повз. ©Kino4ua Мій особистий штат Айдахо / Мій власний штат Айдахо 1991 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?