Kino4ua.com
480p
R

Омен 4: Пробудження

Рік:
Ор. назва:
Omen IV: The Awakening
Країна:
Канада, США
Категорія:
Режисер:
Джорджі Монтезі, Домінік Отенін-Жерар
Тривалість:
01:32:51
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал
Подружній парі Йорк не вдавалося зачати дитину. Зневірившись, вони вирішили удочерити дівчинку, яку нарекли ім'ям Делія. У міру дорослішання дівчинка починає проявляти справжні риси свого характеру, в яких мати дівчинки і оточуючі діти бачать злу натуру. Однак особистість дівчинки не завжди демонструє темний бік - з деякими вона товариська і добра, з іншими ж зла і мстива. Для нагляду за дівчинкою батьки наймають доглядальницю Джо Туесон, фактично схиблену на примітивних предметах і способах магії (астрологія, магічне каміння, ворожіння тощо). Через деякий час, використовуючи свої аматорські методики, доглядальниця виявляє в дівчинці найчистіше, незаплямоване джерело зла. Для підтвердження своїх побоювань доглядальниця запрошує свого близького друга Ноа. Делія не захотіла цього терпіти. Але дивна смерть доглядальниці змушує матір звернутися з її підозрами до священика для тлумачення знайдених у книзі доглядальниці виділених абзаців, позначених фраз Карен дізнається, що антихрист може виявитися жінкою, а не чоловіком. Тоді Карен, вагітна другим, наважується з'ясувати, хто є справжніми батьками Делії, і звертається до детектива. Хоч смерть і переслідує кожного, хто готовий пролити світло на історію походження дівчинки, деталі, що прослизають, починають малювати цілісну картину перед очима матері. Страшна таємниця відкривається їй: її прийомна дочка - антихрист. ©Kino4ua Омен 4: Пробудження 1991 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?